لوله بازکنی

گرفتگی لوله های فاضلاب دستشویی و حمام و حتی سینک ظرفشویی می تواند به دلایل مختلف باشد که با روش های لوله بازکنی امکان برطرف کردن آن وجود دارد. بوی بد فاضلاب یکی از علائم گرفتگی لوله های فاضلاب است که می تواند به دلیل نبود شیر گلو، واریز شدن چربی و خرده ریز داخل مجرای سینک ظرفشویی و …. باشد. یکی از اشتباهات رایج هنگام گرفتگی لوله های فاضلاب ریختن محلول اسیدی داخل مجرای لوله فاضلاب است که ممکن است حتی باعث باز شدن اتصلات لوله ها شود از زمانی که وسایل فاضلاب وچگونگی دفع آن توسط بشر اختراع شد، نیاز به لوله بازکنی هم در کنار آن احساس شد. از قدیم دفع فاضلاب حتی در تمدن های قدیمی مثل شهر سوخته زاهدان که در قرن معاصر کشف شد وجود داشته و طبق آن لوله بازکنی هم به طور طبیعی میبایستی که وجود داشته باشد.

ثبت نظافت فوری

کارشناسان شرکت تمیز گستران منتظر ثبت درخواست نظافتچی تلفنی شما هستند.

سیستم لوله کشی فاضلاب در قدیم با امروز تفاوت بسیاری داشته، در قدیم فاضلاب را از طریق چیدن سنگ تراشیده شده و آجر بصورت تونل کوچک با توجه به حجم فاضلاب منازل و ساختمان ها و امارات دولتی ودر نهایت کل فاضلاب شهر، آن را به بیرون از شهر هدایت می کردند که این امر در تپه هگمتانه زمان ماد ها در همدان هم وجود داشته است، اما امروزه با گسترش شهرنشینی و وجود ساختمان ها و مجتمع های عظیم مسکونی، تجاری و دولتی و… در شهر های کلان نیاز به لوله بازکنی را به علت گرفتگی های مکرر به دلایل مختلف بیشتر نمایان می کند.

نیاز به لوله بازکنی با دستگاه های پیشرفته نوین امروزی از زمانی که تقریبا لوله های پولیکا وپلی اتیلن و سایر لوله ها اختراع شد احساس شد و دستگاه های لوله بازکنی به مرور زمان ساخته و روانه بازار شد و شرکت های خدماتی در زمینه لوله بازکنی مطابق با محصولات جدید مشغول به فعالیت شدند.

لوله بازکنی امروزه با توجه به نوع گرفتگی با دستگاه های مختلفی انجام می شود که اکثرا با دستگاه های ژنراتوری کلیه لوله های فاضلاب ساختمان ها را باز می کنند. باز کردن لوله با دستگاه های واتر جت نیز برای فاضلاب های اگو که امروزه کار هدایت فاضلاب کلیه ساختمان های شهری را در تمام مناطق انجام می دهند صورت می پذیرد.

مشاهده قیمت ها 

درباره ما

فرم ثبت سفارش

در هر منطقه که هستید خدمات ما را تجربه کنید 

بیش از هشت شعبه در سرتاسر استان تهران 

شعبه شمال

شعبه غرب

شعبه جنوب

شعبه شرق

بـامـا تـمـاس بـگـیـریـد 

021-77651357

یا ما با شما تماس می گیریم

فهرست