نگهداری کودک در منزل

برای تمام ما امکان دارد بنا به دلایل مختلف از قبیل برنامه ریزی کاری ، سفر یا امثال آن و همچنین اتفاق‌های پیش‌بینی نشده مجبور شویم از پرستار کودک در منزل استفاده نماییم و از او بخواهیم در ساعاتی که نمی‌توانیم کنار کودک مان باشیم، مسئولیت مراقبت و نگهداری از کودک را برعهده پرستار کودک بگذاریم. این اتفاق اگر به نظرتان یک اتفاق ساده و معمولی به نظر برسد اما در سراسر دنیا ویژگی‌هایی برای یک پرستار کودک خوب و موفق تعریف شده که برخی از این ویژگی‌ها را مرور خواهیم کرد.

ثبت نظافت فوری

کارشناسان شرکت تمیز گستران منتظر ثبت درخواست نظافتچی تلفنی شما هستند.

ویژگی‌هایی که دانستن آن موجب انتخاب یک پرستار کودک خوب و شایسته برای نگهداری از کودکتان می‌شود. در نشریات مختلف برای استخدام پرستار کودک آگهی های مختلفی منتشر می‌شود، با پرس و جویی کوتاه می‌توانید با شرایط استخدام یک پرستار کودک خوب آشنا شوید و همچنین قیمت پرستار کودک در منزل را هم بدست آورید.

میتوان خدمات پرستار کودک در منزل را به دو صورت شبانه روزی و روزانه نام برد. پرستاری که برای یک روز کاری 8 ساعته استخدام می‌شود برای ارائه خدماتی همچون مراقبت و نگهداری از کودک، تامین نیازهای اولیه و غذایی می باشد.

همچنین در شرایطی که پدر و مادر هر دو شاغل هستند و تصمیم دارند کودک زیر 3 سال را به جای فرستادن به مهد کودک در خانه مراقبت کنند، می‌توانند از پرستار بچه به صورت روزانه استفاده کنند و در باقی ساعات روز خودشان از فرزندشان مراقبت کنند. در غیر این صورت می‌توانند از پرستار شبانه‌روزی برای نگهداری و مراقبت از کودک استفاده کنند.

مشاهده قیمت ها 

درباره ما

فرم ثبت سفارش

در هر منطقه که هستید خدمات ما را تجربه کنید 

بیش از هشت شعبه در سرتاسر استان تهران 

شعبه شمال

شعبه غرب

شعبه جنوب

شعبه شرق

بـامـا تـمـاس بـگـیـریـد 

021-77651357

یا ما با شما تماس می گیریم

فهرست