نظافت منزل

شرکت نظافت گستران پایتخت ارائه دهنده خدمات :نظافت منزل ، ساختمان، راه پله توسط نظافتچی خانم وآقای جوان و آموزش دیده در شرق، غرب، شمال، جنوب تهران با پشتیبانی 24 ساعته،بهترین کیفیت دارای مجوز رسمیشما می‌توانید با تماس با شماره 77651357-021 به نزدیکترین شعبه متصل شوید و نیروی نظافتی خانم یا آقا با خصوصیات ذیل را به خدمت بگیرید.

تنها با چند کلیک ساده برای نظافت منزل،شرکت، راه پله و مشاعات از شرکت ما استفاده کنید. اگر به دنبال فردی مطمئن، متعهد برای کارهای نظافت هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

با توجه به متحول شدن سبک زندگی نظافت منزل به صورت یک حرفه درامده و مهارت خاص برای این امر می‌طلبد و بسیاری از افراد جامعه برای امور نظافت منزل خود نیرو حرفه‌ای بکار می‌گیرند. در این راستا مجموعه خدمات نظافت گستران پایتخت (نظافت اول) برای سهولت هموطنان گرامی با استخدام و آموزش نیروی نظافتی حرفه‌ای و قابل اطمینان اقدام به سرویس دهی برای این امر نموده است.

ثبت نظافت فوری

کارشناسان شرکت تمیز گستران منتظر ثبت درخواست نظافتچی تلفنی شما هستند.

نظافت منزل نوساز و باز سازی شده

نظافت واحد‌های نوساز و باز سازی شده با توجه به حجم بالای آلودگی‌ها و مواد به جا مانده حاصل از ساخت و تعمیرات و وجود آثاری مانند چسب، سیمان، خاک اره کابینت‌ها، رنگ و… از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر این موارد برطرف نشود در آینده بسیار سخت‌تر برطرف خواهد شد. ساختمان نو ساز و یا باز سازی شده در قسمت های مختلف نیاز به کار پاکسازی و نظافت دارد که یک کار بسیار تخصصی می باشد. در این نوع نظافت ابتدا می بایست زباله های درشت از محیط جمع گردد. پس از پاکسازی آثار بنایی کار نظافت و شستشو را آغاز می گردد. جهت شستشوی تخصصی ساختمانهای نوساز موارد زیر مهم می باشد.
• ابزار و دستگاه های نظافتی تخصصی
• مواد شوینده تخصصی
• پرنسل آموزش دیده

کیفیت کار شستشو بسیار مهم می باشد زیرا تمام زیبایی معماری ساختمان با نظافت صحیح نمایان می شود.
نتیجه کار گروه ساخت و ساز پس کار گروه خدمات نظافت مشخص می شود.

زمان اجرای خدمات نظافتی ساختمان نوساز با اهمیت می باشد.

نظافت منازل غیر نوساز و غیر باز سازی شده

برخی اوقات بسیاری از مردم اقدام به خرید یا اجاره واحدهایی می‌کنند که قبل از آن ساکنینی در آن حضور داشته‌اند. با توجه به حساسیت نظافت شخصی و محیطی این و وجود آلاینده‌ها و آلودگی‌های متعدد در درون و بیرون واحدها این نیاز بطور شدید احساس می‌شود که بصورت کاملا تخصصی داخل واحد نظافت و پاکسازی شود. نظافت داخل واحد بطور کل شامل موارد زیر می‌باشد:

نظافت آشپزخانه

می توان گفت که آشپزخانه در حقیقت قلب خانه است. غذایی که طبخ و مصرف می‌شود وهمین‌طور ظروفی که استفاده می‌شود همه وهمه در مکانی به نام آشپزخانه هستند. این مکان به این دلیل از نظر نظافت بسیار مهم است که وجود کمترین کثیفی بیشترین اسیب را خواهد داشت یعنی حساس ترین جای خانه این مکان می‌باشد. بطور قطع وجود چربی‌ها بر روی کابینت‌ها و دیوار‌های آشپز‌خانه بخصوص دیوار نزدیک گاز می‌تواند حساسیت بالایی در نمای داخلی واحد داشته باشد. مسلما از بین بردن و پاکسازی این چربی‌ها و آلودگی‌ها وقت و تخصص زیادی را نیاز دارد و با توجه به ارزش وقت و عدم تخصص کافی برای در این خصوص بسیاری از مردم نظافت آشپزخانه را در اختیار متخصصین امور نظافت قرار می‌دهند.
با توجه به تخربه‌ و تخصص کافی نیروهای خدمات نظافتی و شناخت کافی به مواد شوینده این امکان برای مشتریان فراهم شده‌ است تا با بهره گیری از نیروهای شرکت خدماتی تمیز‌گستران پایتخت(نظافت اول) آشپزخانه‌ای فاقد آلودگی و هرگونه لکه‌ی چربی را دارا باشند.

نظافت سرویس‌های بهداشتی

یکی از مواردی که در درون واحدی نیاز به نظافت دقیقی دارد سرویس‌های بهداشتی می‌باشد.
گاها مشاهده می‌شود با توجه به استفاده‌ی طولانی از سرویس‌های بهداشتی جرم‌ها و سفیدک و آلودگی‌های فراوانی در درون سرویس‌های بهداشتی وجود دارد.
نیروها‌ی شرکت‌ خدماتی تمیز گستران پایتخت با بهره‌گیری از نیرو‌های متخصص و مجرب خود در امور خدمات نظافت با بهره‌گیری و شناخت کامل از مواد شوینده و چگونگی استفاده از آن به خوبی می‌توانند لکه‌ها و جرم‌های روی دیوار، روشویی سرویس، شیر آلات و کاسه‌های سنگی و توالت فرنگی منازل مشتریان خود را نظافت و ضد عفونی نمایند

نظافت اتاق‌هاو نظافت پنچره و شیشه‌ها

بیشتر فضا و نمای داخل هر واحد را دیوار‌ها و شیشه و پنجره‌ها تشکیل می‌دهند به همین دلیل بنابر گستردگی حجم آن بسیار نمایان‌تر می‌باشد و تاثیر بسزایی در ظاهر داخل واحد دارد.
همیشه یکی از مراحل سخت خانه تکانی عید نوروز، شستن دیوار و شیشه و پنجره‌هااست. اگر مراحل شستن دیوار را به درستی انجام ندهیم در نهایت خواهیم دید که یک دیوار کثیف را کثیف‌تر از پیش کرده‌ایم. هرچند چگونگی تمیزکردن دیوارها به نوع رنگ یا کاغذدیواری آن نیز بستگی دارد و از یک روش نمی‌توانید برای تمامی انواع رنگ یا کاغذ دیواری استفاده کنید.
تمیز کردن شیشه و پنجره نیز یکی از کارهای نظافتی خانه است که واقعا خسته کننده است و کاری نیست که خیلی از مردم به راحتی وقت خود را صرف آن کنند. با این حال پنجره هایی که حرفه ای پاک شوند فوق العاده هستند و زیبایی خانه شما را چندین برابر می‌کنند.

پنجره و شیشه های تمیز واقعا می­توانند ظاهر خانه شما را، هم از داخل و هم خارج، زیباتر کنند، و کمک می‌کند که نور بیشتری در طول زمستان وارد خانه شود و هزینه های انرژی کاهش یابد. پنجره ها جعبه های تصویری کوچکی از اطراف محل زندگی‌تان برای شما فراهم می ‌کنند. شما در کنار پنجره ها می نشینید تا در کنار نور طبیعی آواز بخوانید، بچه ها را تماشا کنید که خارج از خانه هستند و گل و گیاهان خود را در کنار آنها قرار می دهید تا رشد کنند.
شیشه های تمیز به طرق مختلف به خانه تان انرژی می دهند و در کسب و کار و محل کارتان حضوری درخشان و کاملا ضروری دارند.

در هر منطقه که هستید خدمات ما را تجربه کنید 

بیش از هشت شعبه در سرتاسر استان تهران 

شعبه شمال

شعبه غرب

شعبه جنوب

شعبه شرق

بـامـا تـمـاس بـگـیـریـد 

021-77651357

یا ما با شما تماس می گیریم

فهرست