نظافت راه پله یکی از بخش‌هایی از ساختمان است که ممکن است نادیده گرفته شود. اما ازآنجایی‌که راه پله همواره محل رفت‌وآمد هست، نظافت آن حائز اهمیت است. معمولاً نظافت راه پله و مشاعات آن در آپارتمان‌ها و مجتمع‌ها طبق برنامه نظافت ساختمان انجام می‌شود. اگر به دنبال شرکت خدماتی نظافتی معتبر جهت نظافت راه پله در تهران هستید؛مناسب‌ترین راهکار برای نظافت راه پله ها، استفاده از نظافتچی های شرکت های خدماتی نظافتی تمیزگستران است.

ما در کلیه مناطق خدمات نظافت راه پله در تهران ارائه می‌کنیم. ازجمله نظافت راه پله شرق تهران، نظافت راه پله غرب تهران و دیگر مناطق.

ثبت نظافت فوری

کارشناسان شرکت تمیز گستران منتظر ثبت درخواست نظافتچی تلفنی شما هستند.

نظافت راه پله و مشاعات و پارکینگ طبق برنامه نظافت ساختمان
برای تمیز نگه‌داشتن محیط ساختمان و راه پله ها، لازم است به‌طور منظم نظافت شود. برای این منظور می‌توانید طبق برنامه نظافت ساختمان از شرکت خدماتی نظافتی ما درخواست اعزام نظافتچی نمایید. ما نیز همواره طبق برنامه نظافت آپارتمان و یا برنامه نظافت شرکت شما، یک نظافتچی به محل شما اعزام می‌کنیم.
قیمت نظافت راه پله
تعرفه نظافت راه پله توسط نظافتچی شرکتهای خدماتی یک قیمت پایه برای نظافت دارد. و همچنین فاکتورهای مختلفی بر هزینه نظافت راه پله تأثیر دارد.

نحوه قیمت گذاری نظافت راه پله
عوامل مؤثر بر هزینه نظافت راه‌پله عبارت‌اند از:

تعداد طبقات ساختمان و تعداد واحدهای آن

  • نظافت پارکینگ و حیاط
  • نظافت پشت‌بام
  • نظافت پارکینگ
  • و…

برای اطلاع از میزان دقیق قیمت نظافت راه‌پله سال 98 با همکاران پشتیبانی ما تماس حاصل بفرمائید. چون بعد از اطلاع از جزئیات خدمات نظافت مورد تقاضای شما، قیمت دقیق مشخص و به شما اعلام می‌کنیم.

در هر منطقه که هستید خدمات ما را تجربه کنید 

بیش از هشت شعبه در سرتاسر استان تهران 

شعبه شمال

شعبه غرب

شعبه جنوب

شعبه شرق

بـامـا تـمـاس بـگـیـریـد 

021-77651357

یا ما با شما تماس می گیریم

فهرست